Ekipa DiscoBeat

DiscoBeat Wita!

Jeśli tutaj trafiłeś, to na pewno po to, aby znaleźć odpowiedniego DJ’a który doskonale poprowadzi Twoją imprezę!

Mamy lata doświadczenia i setki zadowolonych klientów!

DJ Dąbek [Bartłomiej Dębski]dabek

Od ośmiu lat w branży. Jako doświadczony DJ do każdego powierzonego zadania podchodzę bardzo profesjonalnie i elokwentnie. Konsultuję szczegóły zlecenia i staram się w pełni realizować wymagania klienta. Jeśli organizujesz bankiet, spotkanie firmowe lub czeka cię przygotowanie uroczystości weselnych – koniecznie zadzwoń lub napisz. Jako profesjonalista doskonale sprawdzam się na wszelkich imprezach okolicznościowych i odnajduję się w roli DJa na wesele, bankiet, imprezy firmowe, studniówki i inne. Rozbawię Twoje towarzystwo do białego rana. DJ i wodzirej, który stawia sobie wysoko poprzeczkę i stara się cały czas rozwijać. Jestem również rezydentem wielu dyskotek oraz prezenterem radiowym.


McDaMi [Damian Depowski]dami

Hasło „Jest Disco – Jest Zabawa” najlepiej oddaje klimat jaki prezentuje. Lekkie rytmy Disco i Dance, elementy House, ale także klasyczne hity oldschool-owe. Zaczynał jako prezenter podczas pokazów tańca i w radio Flash na Śląsku. Aktualnie właściciel DiscoBeat. Zapewnia najwyższy wymiar zabawy na swoich imprezach.

 


DJ Hevryn [Tomasz Hawrysz]hevryn

Muzyką interesuje się od najmłodszych lat, zawsze stara się spełnić pokładane w nim oczekiwania zarówno jako DJ, konferansjer czy wodzirej. Na jego doświadczenie składają się przeróżne imprezy prywatne – od osiemnastek przez komunie, przejścia na emeryturę, jubileusze, studniówki, bale gimnazjalne, sylwestry, bale firmowe, otwarcia sklepów, wesela czy różne imprezy eventowe po występy w różnych klubach i pubach zarówno jako gość, jak i rezydent. Jego głównym priorytetem jest zadowolenie klienta i zabawa „do białego rana”. Wszechstronny repertuar, umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji i pomysłowość sprawią, że każda Wasza impreza będzie niepowtarzalna.


adi

DJ Adi [Adrian Brusiło]

Znakomity bełchatowski DJ, który wielokrotnie rozkręcał imprezy na miejscowych i okolicznych parkietach.

 

 


DJ Smyku [Bartosz Posmyk]

Od małego interesował się muzyką i sprzętem muzycznym, jednak wtedy nie miało to nic wspólnego z profesją Dj’a. Imprezy od których zaczynał odbywały się w jego szkole podstawowej kiedy był w V-tej klasie podstawówki i miał zaledwie 13 lat! Od tamtej pory ubyło sporo czasu, a przybyło wiele doświadczenia, które na codzień wykorzystuje w swoich imprezach o znacznie większych wymaganiach. Świetnie rozkręca parkiety klubowe, jak i imprezy okolicznościowe. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto zapewni Ci świetną rozrywkę na zabawie osiemnastkowej czy też innym bankiecie to właśnie DJ dla Ciebie.

 


miller

Wojtek Miller

Od najmłodszych lat zaangażowany DJ z wielkim potencjałem muzycznym. Świetnie odnajduje się w imprezach w stylu retro lat 80″ i 90″. Wesela czy bankiety to jego codzienność. Przy jego muzyce goście tańczą do końca imprezy!

 

 


Discobeat doskonale poprowadzi Twoją imprezę

Jesteśmy ekipą profesjonalistów, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy swój unikalny styl i jakość. Wierzymy, że nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat zapewni Państwu najwyższą jakość obsługi muzycznej i oświetleniowej. Zagraliśmy na setkach imprez w restauracjach, hotelach, zajazdach, dworkach, zamkach, dyskotekach czy klubach. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie z najwyższej półki renomowanych i uznanych na świecie firm branży DJ-skiej, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych technologii oświetleniowych LED. W przeciwieństwie do konkurencji nie gramy z laptopów czy komputera. Jesteśmy prawdziwymi DJ-ami. Na imprezach zachowujemy trzeźwość umysłu, przerwy robimy tylko na ciepłe posiłki (w trakcie których nieustannie słychać cichą, rozgrzewającą muzykę), imprezy prowadzimy wyprostowani, pewni siebie i wciąż utrzymując kontakt z publiką.