Site Overlay

O GRUPIE

DJ Dąbek
DJ DĄBEK

DJ & WODZIREJ

DJ i wodzirej w jednej osobie. Do imprez podchodzi bardzo ambitnie. Jako profesjonalista doskonale sprawdza się na wszelkich imprezach okolicznościowych i odnajduje się w roli DJa na imprezy urodzinowe, firmowe, studniówki i inne. Rozgrzeje każdy parkiet do czerwoności. Lubi wyzwania.

Tom Hawrysz
TOM HAWRYSZ

DJ & WODZIREJ

Jego głównym priorytetem jest zadowolenie klienta i zabawa „do białego rana”. Wszechstronny repertuar, umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji i pomysłowość sprawią, że każda Wasza impreza będzie niepowtarzalna.

McDaMi
McDaMi

DJ & WODZIREJ

Hasło „Jest Disco – Jest Zabawa” najlepiej oddaje klimat jaki prezentuje. Lekkie rytmy Disco i Dance, elementy House, ale także klasyczne hity oldschool-owe. Zapewnia najwyższy wymiar zabawy na swoich imprezach.

DJ Sin
DJ SIN

DJ / KONFERANSJER

Świetnie odnajduje się w imprezach w stylu retro lat 80″ i 90″. Wesela czy bankiety to jego codzienność. Przy jego muzyce goście tańczą do końca imprezy!

DJ Adi
DJ ADI

DJ / KONFERANSJER

Znakomity bełchatowski DJ, który wielokrotnie rozkręcał imprezy na miejscowych i okolicznych parkietach.

DJ Smyku
DJ SMYKU

DJ / KONFERANSJER

Świetnie czuje się w klubowych klimatach, lecz imprezy urodzinowe czy firmowe nie stanowią dla niego najmniejszego problemu. Jego klubowa historia rozpoczęła się od Klubu Metro w Bełchatowie i ciągnie się aż po dzisiejszy dzień na Grobli Kluki, gdzie jest jednym z rezydentów. Swoje klubowe doświadczenia przeplata z tymi zdobytymi na imprezach prywatnych. Jeśli potrzebujesz DJ-a, który połączy muzyczne epoki tak by Twoi wszyscy goście byli zadowoleni – to właśnie DJ dla Ciebie!