Site Overlay

STUDNIÓWKA

Bal studniówkowy to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego ucznia. Sygnalizuje między innymi, że pewnien etap życia dobiega końca. Pomimo tego, że studniówka zawsze odbywa się około stu dni przed egzaminami maturalnymi, kiedy to każdy maturzysta stara się jak najlepiej do nich przygotować, jest dniem, w którym można chociaż na te kilkanaście godzin o nich zapomnieć. Jesteśmy grupą, która zachowując powagę i elegancję tego wydarzenia gwarantuje najlepszą zabawę oraz zapewnia najwyższą jakość usług.

Grupa DiscoBeat opiera swoje oferty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu bali studniówkowych. Poza elastycznym doborem utworów, specjalizujemy się w prowadzeniu prostych, ale jakże widowiskowych animacji integracyjnych. Ponadto świadczymy usługi z dziedziny efektów specjalnych, takich jak:
– ciężki dym
– co2 gun
– wyrzutnie iskier
Ponadto jesteśmy zaprzyjaźnieni z wieloma firmami działającymi w branży studniówkowej. Dzięki temu świadczymy wsparcie w organizacji usług tj. foto-video, fotobudki, fontann czekolady, usług barmańskich, pokazów iluzji czy wyrzutni płomieni.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać pełną ofertę!